POGOTOWIE: 691 464 848

NASZE USŁUGI WULKANIZACYJNE OBEJMUJĄ

Sezonowa wymiana opon to obowiązek każdego kierowcy. My ten obowiązek spełnimy za Ciebie korzystając z nowoczesnych urządzeń oraz wyspecjalizowanego warsztatu samochodowego.

Masz dziurę w oponie? My załatamy ją dla Ciebie! Wystarczy że dostarczysz nam twoją oponę a my w godzinę postaramy się doprowadzić oponę do stanu używalności.

Wjechałeś w nierówność i masz krzywą felgę? To żaden problem, wystarczy że pozostawisz swoje felgi u nas na 2-3dni a my je wyprostujemy dla Ciebie.

Nie masz co zrobić z oponami sezonowymi? Mając duże zaplecze oraz nowoczesną halę oferujemy Ci również przechowanie swoich sezonowych opon do czasu kolejnej wymiany.

ZADBAMY TAKŻE O TWOJE OPONY

Serwis ogumienia

Wiemy, że dobre opony w naszym pojeździe to podstawa przyczepności. W naszym serwisie świadczymy usługi wymiany opon, wulkanizacji, oraz prostowania felg. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowani ludzie zadbają o to, aby Twoje opony zawsze były w jak najlepszym stanie.

Posiadamy również mobilny serwis opon – jesteśmy w stanie naprawić twoją oponę w trasie.

Wlukanizujemy opony samochodowe dla samochodów osobowych oraz TIR’ów.

Przechowalnia opon

Jeśli nie chcesz przechowywać opon sezonowych u siebie, bądź nie masz na to miejsca, jesteśmy do Twoich usług. Przechowamy Twoje opony w odpowiednich warunkach, aż do ponownego ich użycia.

Zakres działania:

  • HOLOWANIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
  • HOLOWANIE TIR’ÓW
  • HOLOWANIE AUTOBUSÓW
  • BEZPŁATNE OBSŁUGA ASSISTANCE
  • AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW
  • ZABEZPIECZNIE POJAZDU NA PARKINGU STRZEŻONYM