POGOTOWIE: 691 464 848 biuro@stefhol.pl

Pomoc drogowa z Olesna i Dobrodzienia – Stefhol Expres

Awaria, problemy z samochodem, kolizja, wypadek? Potrzebna pomoc drogowa?

 Jako firma z długoletnim doświadczeniem posiadamy odpowiedni, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowany personel. Spełniamy wszystkie wymogi nowoczesnej pomocy drogowej i umożliwia udzielenie pomocy każdemu pojazdu bez względu na stopień jego uszkodzenia oraz usytuowanie w terenie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji, dzięki czemu możesz na nas liczyć niezależnie od dnia i godziny. Nasza oferta obejmuje również usługi holowania samochodów z polisy Assistance – nasze umowy podpisane ze wszystkimi ubezpieczalniami pozwalają na bezgotówkowe rozliczenie usługi holowania. Firma Stefhol Expres dyżuruje 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy szybko, sprawnie i bezpiecznie.  Nasze usługi kierujemy do mieszkańców województwa opolskiego, a szczególnie takich miejscowości, jak m.in.:
DOBRODZIEŃ, OLESNO, OPOLE, ZAWADZKIE, PRASZKA, GORZÓW ŚLĄSKI, KLUCZBORK, LUBLINIEC, OZIMEK.
Wybierając nasze usługi, gwarantujemy samochód zastępczy, który daje Ci możliwość kontynuowania swojej podróży. W tym czasie my zajmiemy się bezpiecznym odholowaniem Twojego pojazdu. Jeżeli doszło do uszkodzenia Twojego samochodu, a Ty nie byłeś sprawcą zdarzenia możesz wynająć auto zastępcze, którego koszty zostaną w pełni pokryte przez ubezpieczyciela z OC sprawcy kolizji. Takie prawo przysługuje Ci już od dnia powstania szkody.

Oferujemy pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych TIR, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych. Organizujemy także transport niskopodwoziowy. Z naszej usługi mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. 

 Od początku roku STEFHOL EXPRES dołączył do Stowarzyszenia Polska Pomoc Drogowa, więcej o stowarzyszeniu możesz przeczytać klikając w link.

 

 

Nasza Flota

guide guide guide guide guide