POGOTOWIE: 691 464 848 biuro@stefhol.pl

BEZGOTÓWKOWY WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Wybierając nasze usługi, masz gwarantowany samochód zastępczy, który daje Ci możliwość kontynuowania swojej podróży. W tym czasie my zajmiemy się bezpiecznym odholowaniem Twojego pojazdu. Jeżeli doszło do uszkodzenia Twojego samochodu, a Ty nie byłeś sprawcą zdarzenia możesz wynająć auto zastępcze, którego koszty zostaną w pełni pokryte przez ubezpieczyciela z OC sprawcy kolizji. Takie prawo przysługuje Ci już od dnia powstania szkody.

Pamiętaj! Możesz wynająć auto zastępcze z OC sprawcy bez przejmowania się kosztami. Ubezpieczyciel sprawcy zobowiązany jest do refundacji i pokrycia kosztów, które wynikają z zaistniałej sytuacji, z polisy OC sprawcy.

 

BĄDŹ MOBILNY OD DNIA POWSTANIA SZKODY

Brak samochodu utrudnia codzienność, a szczególnie tym, którzy wykorzystują je do celów służbowych. Brak samochodu często generuje spore straty, między innymi przez to, że wypożyczalnie oferują wynajem w wysokich cenach. Nie pozwól ubezpieczycielowi przy zgłoszeniu szkody na wprowadzenie Cię w błąd. Proponujemy wcześniej skontaktować się z nami – udzielimy Ci bezpłatnej porady prawnej zanim przyjmiesz propozycję sprawcy!

Auta zastępcze po prostu Ci się należy! Ubezpieczyciel, w myśl art. 363 k.c. nie ma prawa sugerować Ci gdzie masz udać się w celu naprawy samochodu lub gdzie masz wynająć auto zastępcze. Ta decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Skontaktuj się z nami, my zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z odzyskaniem środków z OC sprawcy. U nas znajdziesz szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych samochodów, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy. Wszystkie samochody są ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance.

Działamy na terenie województwa opolskiego, a szczególnie takich miejscowości, jak m.in.: DOBRODZIEŃ, OLESNO, OPOLE, ZAWADZKIE, PRASZKA, GORZÓW ŚLĄSKI, KLUCZBORK, LUBLINIEC, OZIMEK, w związku z tym jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami o dowolnej porze, pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE AUTO ZASTĘPCZE BEZGOTÓWKOWO Z OC SPRAWCY!

Telefon: 691464848

Dobrodzień – Rzędowice, ul. Oleska 2
Olesno, ul Modrzewiowa 4

 

– BEZGOTÓWKOWO

– Z OC SPRAWCY

– MINIMUM FORMALNOŚCI

– SZEROKA GAMA SAMOCHODÓW

 

guide guide guide guide guide